15785

Українські військові вже за першою лінією оборони на півдні

ЗСУ. Фото: Сухопутні війська
ЗСУ. Фото: Сухопутні війська

Лінія оборони, які росіяни збудували на українському півдні на шляху до Криму, стала однією з найбільш укріплених, проте українські військові вже за нею. Друга лінія оборони не така міцна, і взяти її буде простіше.

Про це в інтерв'ю британському виданню The Guardian повідомив командувач угрупування військ "Таврія»" Олександр Тарнавський.

За словами Тарнавського, російські окупанти витратили близько 60% свого часу та ресурсів на будівництво першої лінії оборони, тоді як друга та третя лінії оборони отримали всього лише по 20%. Тому він очікує, що другу лінію оборони прорвуть швидше.

Зараз українські захисники проводять наступ з обох боків прориву та утримують вже відвойовані території.

РЕКЛАМА

"У центрі наступу ми завершуємо знищення ворожих підрозділів, які прикривають відхід російських військ за їхню другу лінію оборони", — сказав він.

Тарнавський підкреслив, що контрнаступ стримувало величезне мінне поле, створене російськими окупантами. Російські війська пасивно стояли і чекали на українську армію. Розмінування проводилося лише піхотою вночі. Тепер, коли мінний бар'єр подолано, росіяни змушені маневрувати та перегруповувати свої сили.

Окупанти змушені підтягувати резерви не лише з України, але й з Росії. Однак Тарнавський впевнений, що рано чи пізно у них закінчаться ресурси, що дозволить українським захисникам просуватися вперед швидше.

Як повідомляли Українські Новини, за минулу добу, 2 вересня, українські захисники знищили ще 600 російських загарбників. З початку повномасштабного вторгнення країна-агресорка РФ втратила близько 264 660 живої сили.

РЕКЛАМА

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.