Збройні сили України продовжуватимуть демілітаризацію окупованих територій держави задля вигнання військ держави-агресора РФ. Для російських окупантів підготовлено ще багато неприємних інцидентів. Про це 24Каналу заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов у понеділок, 1 травня.
Юсов нагадав про так званий "інцидент" із займанням паливних резервуарів, що трапився з 29 квітня у тимчасово окупованому Криму. За словами представника ГУР, Україна продовжить демілітаризацію захоплених територій для повернення до міжнародно визнаних кордонів держави згідно з міжнародним правом та статутом ООН.
"Резервуари із паливом, які загорілися у Криму 29 квітня, – це лише один із багатьох випадків "бавовни" на тимчасово окупованих територіях України та Росії останнім часом. Подібних неприємних інцидентів для росіян підготовлено ще багато", - сказав Юсов.
Усього згоріло 10 резервуарів на 40 тис. тонн пального, що використовувався Чорноморським флотом РФ, і для України це є законними цілями як в Криму, так і на інших тимчасово опікуваних територіях задля їх звільнення від загарбників, підкреслив Юсов.
Як повідомляли Українські Новини, 29 квітня представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов заявив, що у тимчасово окупованому Севастополі було знищено понад 10 резервуарів із нафтопродуктами місткістю 40 тис. тонн.
26 квітня у великому місті держави-агресора Росії, Пітері, повідомили про "бавовну" в районі аеродрому.
28 березня стало відомо, що в Підмосков’ї було виявлено уламки безпілотника з написом "Слава Україні" на борту.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.