За останні два тижні Росія, ймовірно, зазнала найбільшої кількості втрат з першого тижня повномасштабного вторгнення в Україну.
Про це повідомило Міністерство оборони Великобританії в Twitter.
Так, британська розвідка посилається на статистику втрат росіян з даних Генштабу ЗСУ.
"Хоча Міністерство оборонної розвідки Британії не може перевірити українську методологію, тенденції, які ілюструють дані, ймовірно, точні", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що середнє значення у даних про втрати РФ за останні сім днів становило 824 загиблих на день, що вчетверо перевищує показник за червень-липень 2022 року.
"Зростання кількості втрат росіян, імовірно, пов’язане з низкою факторів, включаючи брак навченого персоналу, координації та ресурсів на фронті - прикладом цього є Вугледар і Бахмут", - додали в британській розвідці.
Як повідомляли Українські Новини, минулої доби українські військові ліквідували 900 російських окупантів, загальна кількість втрат армії РФ з початку вторгнення становить 137 780 військових.
11 лютого українські військові відбили 11 атак ворога у Луганській та Донецькій областях.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.