206

Окупанти нанесли удари по одному з районів Харкова, є постраждалі, – Синєгубов

Харків. Фото: t.me/Pravda_Gerashchenko
Харків. Фото: t.me/Pravda_Gerashchenko

Російські окупанти вдарили по одному із районів Харкова. Попередньо відомо, що удари було завдано реактивними системами залпового вогню. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синегубов у Telegram.

За даними обласного Центру екстреної медичної допомоги, на цю хвилину від російських обстрілів постраждали 3 особи. Інформація оновлюється.

"Просимо жителів Харкова бути максимально обережними, без нагальної потреби не перебувайте на вулицях міста. Адже ворог б’є підступно, вражаючи житлові райони та цивільну інфраструктуру", - наголосив голова Харківської ОВА.

Синєгубов зазначив, що на місцях влучань працюють усі профільні служби: рятувальники, медики та правоохоронці.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, у ніч на п'ятницю, 7 липня, російські окупанти вкотре вдарили ракетами по Харкову.

Раніше повідомляли, що окупанти обстріляли Харківський педагогічний університет ім. Сковороди, загинув сторож.

Крім того, російська армія в ніч проти 5 липня завдала ракетного удару по навчальному закладу Харкова.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Більше новин про:
Олег Синєгубов

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.