Російські військові у понеділок вранці обстріляли Немишлянський район Харкова, 3 особи загинули.
Про це повідомляє Офіс генерального прокурора на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, передають Українськi Новини.
"За даними слідства, 18 квітня близько 10:30 військовослужбовці ЗС РФ обстріляли Немишлянський район м. Харкова. За попередньою інформацією, троє людей загинули. Наразі встановлюється кількість поранених", - сказано в повідомленні.
Зазначається, що частково зруйновано житловий будинок, біля якого впав ворожий снаряд, а також пошкоджено сусідні будинки.
За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу).
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Управління Служби безпеки України у Харківській області.
Наслідки обстрілу у Харкові. Фото: Харківська обласна прокуратура
Як повідомляли Українські Новини, сьогодні, 18 квітня 2022 року близько 11:50 російські окупанти обстріляли Основ'янський район м. Харкова. Внаслідок обстрілу загинули двоє людей - чоловік і жінка.
Вчора, 17 квітня, російські війська обстріляли центр Харкова, внаслідок чого загинуло 5 людей, ще людей 13 поранено.
Крім того, голова Харківської ОДА Олег Синєгубов заявляє, що російські окупанти вже не зможуть захопити Харків. Він вважає, що цю битву РФ уже програла.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.