196

АЕС стабільно працюють у штатному режимі

Запорізька атомна електростанція. Фото: energoatom.com.ua
Запорізька атомна електростанція. Фото: energoatom.com.ua

Атомні електростанції стабільно працюють у штатному режимі.

Про це йдеться в повідомленні національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом", передають Українські Новини.

"Станом на ранок 26 лютого всі атомні електростанції України – Запорізька, Рівненська, Хмельницька та Южно-Українська – працюють у штатному режимі. У роботі – 10 енергоблоків, вироблення електроенергії – стабільне. Енергоблоки №1 Рівненської АЕС та №2 Хмельницької АЕС – у планових ремонтах, №5 та №6 Запорізької АЕС – у холодному резерві, блок №3 Южно-Української АЕС сьогодні, 26 лютого, о 01:10 було відключено від мережі та виведено до резерву з подальшим виведенням у середній плановий ремонт. 10:00 поточна потужність НАЕК "Енергоатом" складає 7675 МВт", – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, порушень умов безпечної експлуатації немає, радіаційний, протипожежний та екологічний стан на всіх чотирьох АЕС і прилеглих до них територіях не змінювався та знаходиться в межах чинних норм.

РЕКЛАМА

Основне обладнання реакторних відділень енергоблоків, приміщень і будівель електростанцій, периметри захищених зон і прилеглих територій, а також особливо важливих об'єктів АЕС поза їх захищеними зонами під посиленим наглядом.

Як повідомляли Українськi Новини, станом на ранок 26 лютого об'єднана енергосистема України працює стабільно.

"Енергоатом" є оператором 4 діючих атомних електростанцій, на яких експлуатується 15 атомних енергоблоків, із яких 13 типу ВВЕР-1000 та 2 – ВВЕР-440, загальною встановленою потужністю 13 835 МВт, 2 гідроагрегати Ташлицької ГА0 2 ГЕС встановленою потужністю 115 МВт.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Більше новин про:
Енергоатом

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.