• Новини
  • Суспільство
  • Росія влаштувала над Чорнобилем імітацію повітряного бою, готують провокацію, – Координаційний штаб
395

Росія влаштувала над Чорнобилем імітацію повітряного бою, готують провокацію, – Координаційний штаб

Чорнобиль, зона відчуження. Фото: 5 канал
Чорнобиль, зона відчуження. Фото: 5 канал

Російські війська влаштували імітацію повітряного бою в небі над захопленою ними Чорнобильською АЕС, щоб потім заявити про обстріл над небезпечним об'єктом.

Про це повідомила пресслужба Координаційного штабу Зони відчуження.

"Прямо зараз над Чорнобильською зоною йде імітація повітряного бою. Ми маємо інформацію про підготовку фейкових провокаційних новин для світових ЗМІ про те, що Україна обстрілює окупантів у Чорнобилі над небезпечними об'єктами. В Чорнобилі немає наших військ. Держава Україна не веде бойових дій у Чорнобилі", – заявили в Координаційному штабі.

Як повідомляли Українськi Новини, під час нападу Росії на Україну диверсанти намагалися вчинити теракт на Чорнобильській АЕС, російські диверсанти хотіли спровокувати потужну екологічну катастрофу.

РЕКЛАМА

У результаті війська РФ таки змогли зайняти станцію, але вона працює в нормальному режимі.

При цьому навколо Чорнобиля зафіксували підвищення рівня радіації через те, що російська важка техніка підіймає із землі пилюку із залишками радіації.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.