Міністерство оборони збільшило виплати військовим льотчикам із початку 2022 року.
Про це йдеться в повідомленні пресслужби відомства, передають Українськi Новини.
"Наказом міністра оборони Олексія Резнікова як черговий крок у рамках першого етапу підвищення грошового забезпечення у Збройних силах України у 2022 році збільшено виплати військовим льотчикам. Підвищене грошове забезпечення нараховується з 1 січня 2022 року", – йдеться в ньому.
Резніков сказав, що пілоти у Збройних силах із 1 січня також отримуватимуть конкурентні виплати не лише в середньому з економіки, а й у порівняні з колегами в інших відомствах сектору національної безпеки й оборони. Підкреслено, що протягом року на збільшення виплат для цієї категорії військовослужбовців буде направлено 251 млн гривень. У середньому виплати для кожного спеціаліста зростуть на 10-16 тисяч гривень.
Як повідомляли Українськi Новини, 10 січня Міноборони мав намір забезпечити оптимальний формат ревакцинації військових і створення електронних сертифікатів.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.