Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що столиця недоотримала 8 млрд гривень за період пандемії коронавірусу. Про це Кличко повідомив під час звіту мера за 2021 рік, повідомляють Українськi Новини.
"За період пандемії місто недоотримало 8 млрд гривень", - сказав він.
Він зазначив, що у 2021 році місто скасувало деякі податки та збори, а також запровадило додаткові пільги для малого та середнього бізнесу.
Як повідомляли Українські Новини, у четвер, 9 грудня, Київська міська рада ухвалила бюджет на 2022 рік з видатками 67 млрд гривень та доходами 69 млрд гривень.
У Київраді тоді повідомили, що у новому році найбільше коштів місто направить на освіту, транспорт та шляхове господарство, охорону здоров'я, житлово-комунальне господарство та соціальний захист.
При цьому основними напрямками фінансування залишаються сфера освіти, транспорт та шляхове господарство, а також охорона здоров'я.
Нагадаємо, рік тому депутати Київської міської ради ухвалили проєкт бюджету на 2021 рік, який передбачає 60,5 млрд гривень доходів та 57,8 млрд гривень витрат.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.