Суспільство 2021-05-08T04:02:24+03:00
"Динамо" не помітила "Агробізнес" на шляху до фіналу Кубка України

Футбол, Динамо, Кубок України, Агробізнес
Агробізнес - Динамо. Фото: інстаграм fc_dynamo_kyiv

У півфіналі Кубка України київське "Динамо" майже не помітило команду, яка здивувала всіх з Першої Ліги – "Агробізнес", що вибив зі змагань титулованого донецького "Шахтаря". Матч закінчився з рахунком 0:3.

Голи почалися в кінці першого тайму. Ледньов отримав пас від Родрігеса і пробив точно в нижній правий кут.

Після перерви гравці "Динамо" подвоїли перевагу. Далекий удар від Бесєдіна з лівого флангу влучив у ближній кут, і київська команда повела в рахунку 0:2.

Біло-синім вдалося забити ще один м'яч. Буяльський із подачі Караваєва відправив м'яч у ворота, а "Динамо" – у фінал Кубка України, де вони зустрінуться з переможцем пари "Олександрія" – "Зоря".

Як повідомляли Українські Новини, головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу виступив проти створення футбольної Суперліги, яка, втім, не протрималася і тижні: з неї вийшли всі команди, які вирішили її заснувати.

Тим часом львівський футбольний клуб "Карпати" в жартівливій формі сказав рішуче "ні" організаторам нового єврокубка. На своїй сторінці в Instagram львівський клуб в жартівливій формі відповів Флорентіно Пересу, який очолив Суперлігу.