225

КС відновив засідання, присутні 14 суддів

Конституційний суд. Фото: 112
Конституційний суд. Фото: 112

У вівторок Конституційний суд відновив засідання, прийшло 14 суддів.

Про це Українським Новинам повідомило джерело в КС.

"Засідання почалося. Кворум є", - сказав співрозмовник агентства.

На засіданні присутні 14 з 15 суддів.

РЕКЛАМА

Три посади суддів КС залишаються вакантними.

За даними пресслужби КС, 8 грудня о 10:00 розпочалося пленарне засідання Великої палати Конституційного суду, на якому судді продовжують розгляд справи за конституційним поданням 142 депутатів Верховної Ради щодо офіційного тлумачення окремого положення абзацу четвертого преамбули Конституції.

Також заплановано проведення засідання Великої палати КС з розгляду питання про відкриття провадження за конституційним поданням 47 депутатів Ради щодо відповідності Конституції (конституційності) окремих положень Кримінально-процесуального кодексу України та питання про продовження терміну ухвалення колегіями суддів першого і другого сенатів Конституційного суду постанов про відкриття або про відмову у відкритті конституційного провадження за конституційними скаргами та конституційним поданням.
Всі засідання будуть проводитися в закритому режимі, про результати їх розгляду буде повідомлено згодом на офіційному вебсайті суду.

Як повідомляли Українськi Новини, п'ять суддів КС захворіли на коронавірус.

РЕКЛАМА

Раніше в Конституційному Суді заявили, що ніхто з суддів КР не писав ніяких письмових повідомлень  і не повідомляв усно про відмову брати участь в розгляді будь-яких справ.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.