594

На мітинг за дострокові вибори в Одесі прийшло всього 10 чоловік, - ЗМІ

В Одесі пройшла акція за дострокові вибори міського голови. Правда, брало участь в ній всього ... 10 людей, інформує портал gazeta.ua.

Нечисленна група прийшла під міськраду під час засідання виконавчого комітету.

За словами учасників мітингу, таким чином вони хотіли привернути увагу одеситів до проблем міста.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.