Політика 2019-04-17T04:01:39+03:00
"Шахтар" переміг "Динамо" в серії пенальті: відео найгостріших моментів

ФК "Шахтар" у серії пенальті зміг обіграти "Динамо". Так, рахунок спочатку був 1:1, але після пенальті став 4:3. Таким чином, "Шахтар" вийшов у півфінал Кубка України.

Про це повідомила Tribuna.com.

Так, рахунок в матчі дальнім ударом відкрив на 9-й хвилині Гармаш.

Після цього Кадар у своїй штрафній на 57-й хвилині обрізався. Далі матч підібрав Тайсон, який асистував Мораєсу.

Вже на 61-й хвилині Гармаш отримав дві жовті і червону за фол і бодання Мораеса. Але самого Мораеса теж видалили – він отримав першу жовту картку після сутички з Гармашом, а другу – за фол на Шапаренка на 69-й.

В результаті гра перейшла в додатковий час, а потім – у серію пенальті.

У складі "Шахтаря" тими, хто зміг забити, стали Ісмаїлі, Майкон, Нім і Коваленко. Удар Соломона відбив Бойко.

У "Динамо" пенальті реалізували Циганков, Сидклей і Кендзьора, але удари Миколенка і Шепелєва Пятов парирував.

• 4:3.

"Шахтер": Пятов, Болбат, Кривцов, Хочолава, Ізмаїл, Степаненко (Майкон, 91), Патрік (Соломон, 46), Марлос (Ньому, 68), Коваленко, Тайсон, Мораес.

"Динамо": Бойко, Кадар, Миколенко, Бурда, Кендзьора, Сидклей, Шепелєв, Гармаш, Шапаренко (Буяльський, 83), Циганков, Вербич.

Як повідомляли Українські Новини, "Челсі" розгромило "Динамо" в домашньому матчі в Києві з рахунком 5:0.

Раніше стали відомі збірні, з якими зустрінеться Україна на Євро-2020.

У червні 2018 "Динамо" і "Шахтар" оштрафували за поведінку вболівальників.