Спорт 2019-03-15T04:05:37+02:00
Відео дня: вперше в історії Україна виграла медаль на ЧС зі сноуборду

Спортсменка з України Аннамарі Данча отримала першу в історії країни медаль на Чемпіонаті світу зі сноубордингу.

Про це повідомила sportarena.

Так, Данча встановила найкращий результат країни на світових першостях. Вона фінішувала 6-ю в паралельному гігантському слаломі, завдяки чому Україна отримала срібну медаль.

28-річна українка пройшла кваліфікацію і виграла 1/8 фіналу, чвертьфінал і півфінал. Програла вона лише у фіналі, через що отримала срібну, а не золоту медаль. І все ж для дівчини це найкращий результат у кар'єрі, вона ніколи не фінішувала вище 15 місця.

Україна стала 24-ю країною, яка виграла медаль на чемпіонатах світу зі сноубордингу. Зробити це синьо-жовтій збірній вдалося на 13-му мундіалі, який зараз проходить у США.

Завдяки цій медалі Україна піднялася відразу на двадцять перше місце в загальному медальному заліку, яке вона поділила з Великою Британією.

Як повідомляли Українські Новини, відразу три українки потрапили в топ-35 рейтингу WTA вперше в історії.

Раніше українська тенісистка Ястремська вийшла до третього кола Australian Open.