Спорт 2019-03-15T04:11:52+02:00
У Сербії на футбольному матчі фанати закидали сніжками суддю

Вболівальники белградського "Партизана" своєрідним чином розважилися на матчі сербської Суперліги проти команди "Мачва" (0:0).

Зустріч проходила в складних погодних умовах — на полі та трибунах зібралося багато снігу. Вболівальники "Партизана" вирішили по-своєму висловити невдоволення суддівськими рішеннями під час зустрічі. Фанати почали ліпити сніжки і кидати їх у бокового суддю, пише Sport24.

Особливо фанатів "Партизана" обурило видалення футболіста їх улюбленої команди Слободана Урошевича — після показаної 24-річному захиснику червоної картки на 45-й хвилині у суддів набагато частіше почали летіти сніжки.

Після попадання в спину та голову безлічі сніжків з боку вболівальників суддя на бічній лінії був змушений заступити на полі. У підсумку головному судді Олександру Живковичу довелося ненадовго перервати матч, щоб спробувати захистити свого помічника.

Зустріч була продовжена і завершилася нульовою нічиєю. "Партизан" після 21 матчу чемпіонату Сербії йде на третьому місці.

Як повідомляли Українські Новини, на хокейному матчі глядачі закидали лід м'якими іграшками та встановили рекорд.

Більше новин про: Футбол Сербия