У Кривому Розі відбулося екстрене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Ключове питання - подача тепла криворіжцям держпідприємством "Криворізька Теплоцентраль". Рішення міської комісії - ПАТ "Криворіжгаз" повинно негайно забезпечити подачу газу на котельні Теплоцентралі, а держпідприємство - негайно подати тепло криворіжцям.
Про це повідомляє 0564.ua з посиланням на прес-службу Криворізького міськвиконкому.
Підприємству "Криворізька теплоцентраль", яке управляється Фондом державного майна, необхідно одноразово виплатити НАК "Нафтогаз" борг понад 375 млн грн для отримання газу.
"За 2 роки у державній "Теплоцентралі" змінилося 5 директорів і жоден з них не був узгоджений з міськвиконкомом. А ви повинні розуміти, що це за підприємство: "Теплоцентраль" сама виробляє тепло, сама продає його споживачам і сама збирає гроші. І абсолютно автономно працює від міської влади. Ми просто є заручниками, тому що підприємство працює на території Кривого Рогу", - сказав заступник міського голови з ЖКГ Олександр Катриченко.
Як повідомляли Українські Новини, у Кривому Розі підприємства ТКЕ не можуть розпочати опалювальний сезон.
Також з 1 листопада ціна на газ для населення зросла на 23,5%.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.