Спорт 2020-05-15T05:29:44+03:00
"Ліон" забив чотири голи в додатковий час і виграв Лігу чемпіонів серед жінок

Лига Чемпионов
Це п'ята перемога
Це п'ята перемога "Ліона" в Лізі чемпіонів і третя поспіль. Фото: facebook.com/uefawomenschampionsleague

Фінал жіночої Ліги чемпіонів відбувся в Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського. В результаті "Вольфсбург" програв "Ліону" з рахунком 1:4. Про це повідомляє tribuna.

"Німкені відкрили рахунок в овертаймі на 93-й хвилині, але на 96-й залишилися вдесятьох. "Ліон" відразу ж забив три голи голи, а в другому таймі встановив остаточний, забивши четвертий", - сказано в повідомленні.

Це п'ята перемога "Ліона" в Лізі чемпіонів і третя поспіль.

"Вольфсбург" – дворазовий переможець ЛЧ. Останній раз німкені перемагали в Лізі чемпіонів в 2014 році.

Це п'ята перемогаЦе п'ята перемога "Ліона" в Лізі чемпіонів і третя поспіль. Фото: facebook uefawomenschampionsleague

Як повідомляли Українські Новини, 24 травня у Києві урочисто відкрився "Фестиваль чемпіонів" – фан-зона для киян і гостей столиці напередодні фіналу Ліги чемпіонів.

"ДахаБраха" підтримала Сенцова на "Фестивалі чемпіонів" в Києві.

Більше новин про: Лига Чемпионов