Кабінет Міністрів переніс відключення аналогового телебачення на липень 2018 року.
Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Кабінету Міністрів, передають Українські Новини.
"Уряд на черговому засіданні прийняв рішення про поетапне відключення аналогового телевізійного мовлення з 1 липня 2018 року", - йдеться в ньому.
Згідно з повідомленням, вказане рішення було прийнято з метою забезпечення інформаційної безпеки країни та з урахуванням рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.
Як повідомляли Українські Новини, Нацрада хоче обмежити ведення політиками програм і передач на телебаченні.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.