Організація Північноатлантичного договору (НАТО) відкрила трастовий фонд на 2,25 млрд євро для забезпечення реабілітації бійців антитерористичної операції (АТО).
Про це на брифінгу повідомив тимчасово виконуючий обов'язки начальника Центрального військово-медичного управління - начальник медичної служби Збройних сил Олександр Лабунець, передають Українські Новини.
"НАТО відкрило цільовий фонд з проведення медичної реабілітації військовослужбовців з бюджетом в 2,25 млрд євро для закупівлі необхідного сучасного дорогого медичного обладнання, підготовки українських фахівців з реабілітації, розвитку центрів протезування", - сказав він.
Лабунець додав, що з початку АТО за підтримкою країн-членів НАТО 287 українських військовослужбовців пройшли реабілітацію й лікування за кордоном.
Переважно українських військових приймали медичні установи Німеччини, Естонії, Болгарії й Литви.
Він додав, що за підтримкою США в Україні вводиться медична інформаційна система "Е-Здоров'я", що дозволяє вести базу даних поранених військових у зоні АТО й забезпечує доступ до інформації про кожного пораненого для працівників військових і цивільних медустанов.
.
Як повідомляли Українські Новини, Рада затвердила пріоритетність членства України в НАТО.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.