133

У Києві споживачі заборгували за електроенергію 1 млрд гривень

Найбільший приріст заборгованості продемонстрували підприємства
Найбільший приріст заборгованості продемонстрували підприємства

Компанія "Київенерго" констатує, що станом на 1 травня заборгованість споживачів за використану електричну енергію склала 1 млрд гривень. Про це йдеться в повідомленні компанії, передають Українські Новини.

"Борг столичних споживачів за використану електричну енергію перед ВАТ "Київенерго" на 1 травня склав більше 1 млрд гривень. Впродовж квітня він збільшився на 83,5 млн гривень ", - сказано в ньому.

Найбільший приріст заборгованості за електроенергію перед компанією продемонстрували підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності, населення, підприємства та організації, що фінансуються з державного бюджету.

"Київенерго" закликає своїх клієнтів своєчасно розраховуватись за спожиті послуги та не накопичувати борги за електроенергію.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, раніше газорозподільна компанія "Київгаз" обмежила газопостачання 40 котелень енергокомпанії "Київенерго" через борги за послуги розподілу газу.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Джерело: Українські новини

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.