Оператор мобільного зв'язку компанія "Vodafone Україна" вважає недоцільним перехід від ринкової конкуренції до державного регулювання роздрібних тарифів на мобільний зв'язок. Про це Українським Новинам повідомила прес-служба компанії.
"В цілому законопроект робочий, за винятком спроби ввести норму про регулювання державою роздрібних тарифів", - зазначили в компанії.
В "Vodafone Україна" вважають, що ця норма є зайвою і регресивною для конкурентного ринку, і відзначають, що вона буде заважати розвитку галузі і обмежувати можливість впровадження нових технологій в Україні.
Як повідомляли Українські Новини, сьогодні, 7 лютого, парламент має намір розглянути блок питань інформатизації, зокрема в другому читанні законопроекти №4685 про електронні довірчі послуги, а також №4159, який встановлює єдині правила доступу телекомунікаційних операторів і провайдерів до інфраструктурних об'єктів.
У свою чергу президент "Київстару" Петро Чернишов вважає, що ведення регулювання роздрібних тарифів для оператора негативно позначиться на роботі індустрії.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.