Фонд державного майна має намір 1 січня 2017 року зупинити виробничі потужності Одеського припортового заводу (ОПЗ) і протягом трьох місяців (до квітня) передати підприємство в оренду.
Про це Українським новинам повідомило джерело в Кабінеті Міністрів.
За інформацією джерела, передача в оренду підприємства дозволить ОПЗ почати виплачувати борг Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".
Раніше Кабмін схвалив реструктуризацію боргу в сумі понад 1,5 млрд гривень великого виробника аміаку і карбаміду Одеського припортового заводу (ОПЗ) перед "Нафтогазом".
Борг реструктуризовано на два роки з початком виплат 1 квітня 2017 року.
З початку накладення урядом зобов'язань на "Нафтогаз"щодо безперебійної поставки газу заводу, він зміг перерахувати на користь "Нафтогазу" 5 млн гривень" - сказав він.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.