Біля берегів Нової Зеландії стався потужний землетрус. Про це повідомляє "російська служба Бі-Бі-Сі".
Геологічна служба США зареєструвала поштовхи магнітудою 7,4. За даними фахівців, епіцентр знаходився в 95 кілометрах від міста Крайстчерч. Це новозеландське місто досі не повністю оговталося від руйнівного землетрусу 2011 року, який забрав життя 185 осіб.
Повідомлень про жертав і руйнування від нового землетрусу поки не надходило, хоча жителі сусідніх міст кажуть, що відчували відчутні поштовхи.
Крім того, Міністерство у справах цивільної оборони і надзвичайних ситуацій Нової Зеландії повідомило, що невелике цунамі можливо у східній частині.
Мешканців закликали не відвідувати пляжі і приливні зони. У відомстві додали, що хвилі прибудуть на острів Чатем, мешканцям рекомендовано перебратися на височини.
Як повідомляли Українські Новини, на півночі Греції в районі міста Килкис стався землетрус магнітудою 4,7 бали за шкалою Ріхтера.
Протягом останніх трьох місяців в центральній частині Італії були зафіксовані три великих землетруси. Перше з них магнітудою 6,0 стався 24 серпня, його жертвами стали 298 осіб.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.