Політика 2018-07-15T05:23:13+03:00
"Динамо" поступилося "Наполі". Відео голів

"Динамо" (Київ) поступилося в рідних стінах "Наполі" (Неаполь) в 1-му турі Ліги Чемпіонів. Про це пише "Футбол 24".

Дубль у "Наполі" на рахунку Аркадіуша Міліка. Рахунок відкрив півзахисник "Динамо" Денис Гармаш з пасу дебютанта Віктора Циганкова.

Матч на київському НСК "Олімпійський почався ураганним ударом Сергія Сидорчука з центра поля. М'яч ідеально злетів у повітря, але голкіпер "Наполі" Пепе Рейна завадив голу сезону, витягнувши кулю з-під поперечки. Блискучий стартовий відрізок команда Реброва змогла втілити в гол на 26-й хвилині. Дебютант Ліги чемпіонів, 18-річний Віктор Циганков врятував не найкращий навіс справа і скинув за спину Гармашу. Денис напрочуд технічно розвернувся і пробив влучно – повз шокованих захисників гостей.

Команда Маурісіо Саррі віддала ініцативу "динамівцям" у першій половині 1-го тайму, але швидко усвідомила і виправила помилки. Відтак не дивно, що ще до перерви "Наполі" не лише зрівняв рахунок, а й вирвався уперед. Форвард збірної Польщі Аркадіуш Мілік спочатку перевисів у повітрі Віду, покаравши Шовковського, який спершу метнувся на вихід, а потім застряг у напівпозиції. А у компенсований час 22-річний бомбардир знову забив головою, зігравши на добиванні. Хачеріді витягнув удар маленького Мертенса з порожніх воріт, але Шовковський знову блукав десь не там і фактично не зреагував на жоден з двох ударів, посприявши дублю Міліка.

"Динамо" повернути собі ігрову перевагу так і не змогло. А як було це зробити? Якщо лідер киян Андрій Ярмоленко у більшості моментів або дарував м'яч супернику, або зривав невдалими діями перспективні контратаки. Перспективний штрафний на 88-й хвилині вінгер "Динамо" перетворив у невдалий удар – над стінкою, зате суттєво вище воріт. Не дуже кориснішими виглядали Рибалка і Гармаш. А єдиний нападник Мораєс банально загубився у захисниких порядках гостей. Кілька разів бразилець чіплявся за м'яч, проте відразу ж розчаровував технічними похибками.

Сидорчук був найзаведенішим, але у підсумку це пішло не на користь "Динамо"/ У першому таймі 25-річний хавбек збірної України агресивно в'їхав у суперника на фланзі. А всередині другої половини з бездарною акторською грою у штрафному неаполітанців заробив другу жовту за симуляцію і залишив команду в меншості. Надалі дива не сталось, господарі не змогли пересилити себе і запропонувати непоборні аргументи супернику, відтак "Наполі" спокійно довів гру до виїзної перемоги.

"Динамо" – "Наполі" – 1:2

Голи: Гармаш, 26 – Мілік, 36, 45+2

Як повідомлялося раніше, 9 вересня "Динамо" зіграло внічию з "Шахтарем".

Нагадаємо, букмекери ставлять на "Динамо" (Київ) на 18-21 місце серед 32 команд-претендентів на перемогу в Лізі Чемпіонів УЄФА.

Більше новин про: Футбол Динамо

До теми
У Закарпатській області двох дітей двічі намагалися незаконно вивезти за кордон 21:54
Міносвіти показало новий проект правопису української мови 21:39
У Запорізькій області в причетності до контрабанди бурштину на $2 млн підозрюють посадових осіб 21:18
Агєєв і ще 7 росіян просять Росію обміняти на засуджених в Україні росіян 20:52
Литва виділить €1 млн допомоги постраждалим від конфлікту на Донбасі 20:45
У мережі з'явились відео з весілля Поклонської: наречена танцювала під "Хуторянку" 20:30
Держгеології розповіли про затверджені запаси газу на підконтрольних Україні ділянках Чорноморського шельфу 20:11
Невідомі заблокували роботу в. о ректора НМУ ім. Богомольця Кучина 20:04
ГПУ знову передала в НАБУ справу про хабарництво Мосійчука 19:38
Янукович відмовився від послуг адвоката Центру безкоштовної правової допомоги і заборонив йому брати участь у справі про втрату Криму 19:32
більше новин
Медовий спас: що можна і що не можна робити сьогодні 07:00
Заступник Матіоса особисто знайшов безкоштовного адвоката Януковичу, - ЗМІ 18:50
Світловодський суд почав розгляд справи про корупцію мера міста Козярчука, - ЗМІ 09:09
Влада хоче "підвісити на гачок" кримінальних справ мерів, аби заручитися їх лояльністю, – політолог 10:07
Ukrlandfarming Бахматюка ввійшов до списку найуспішніших інвесторів України 18:48
Консервація артефактів безпосередньо на Поштовій площі неможлива, - Михайло Сагайдак 19:16
Київ піднявся на 13 позицій в рейтингу найкомфортніших для проживання міст світу, - Кличко 14:58
"Українські Новини" за підтримки Української Гельсінської спілки судяться з "Нафтогазом" за список одержувачів гігантських премій 17:43
СБУ спіймали матір і сина, які пішли воювати за "ополчення Новоросії" 16:28
Порошенко оплатив телерекламу на підтримку надання томосу про автокефалію УПЦ з особистих коштів, - Адміністрація 19:54
15.08.18 13:30 Прес-конференція: "Політичне протистояння між Київською ОДА та Київською облрадою ризикує призвести до зриву навчального процесу на Київщині" 15:54
У камерах у
У "торнадівців" в камері СІЗО виявили прапор зі свастикою, алкоголь і бити 21:59
Опублікований повний список безкоштовних дитячих товарів, які будуть видавати при народженні дитини 12:03
Хачеріді показав уболівальникам РФ свої щитки. Фото: instagram khacheridi34
Фото дня: після перемоги над "Спартаком" Хачеріді показав російським уболівальникам щитки з кольорами українського прапора 16:38
Фінляндія закликала Росію забезпечити Сенцову необхідне лікування 22:20
АМКУ почав розслідувати ознаки зловживання "Укртрансгазом" монопольним становищем 11:10
"Динамо" обіграло "Славію": відео голів 21:38
Помирають риби, черепахи і навіть акули: через токсичні водорості у Флориді оголосили НС 15:53