Комунальне підприємство "Київський метрополітен" вирішило закрити вхід на станцію "Театральна" з боку Музею історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7) з 14 вересня до 1 грудня внаслідок капітального ремонту ескалатора. Про це йдеться в повідомленні прес-служби метрополітену, передають Українські Новини.
"На час ремонту буде закрито один із входів/виходів з підземного переходу станції (з боку Музею історії Києва)", - сказано в повідомленні.
Наголошується, що станція метро "Театральна" під час ремонту ескалатора буде працювати в звичайному режимі. Для перевезення пасажирів будуть задіяні інші три ескалатора.
Як повідомляли Українські Новини, Київський метрополітен закрив вхід на станції "Олімпійська" та "Площа Льва Толстого" і вихід зі станції "Палац спорту" з 20:45 до 21:45 13 вересня у зв'язку з проведенням футбольного матчу між командами "Динамо" (Київ)-"Наполі" (Неаполь, Італія).
Київська станція метро "Золоті ворота" знову увійшла в ТОП-20 найкрасивіших "підземок" у світі.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.