У соцмережах піднялася хвиля обурень, пов'язаних з тим, що на відкритті Паралімпійських ігор якої білоруські спортсмени пронесли прапор Росії на відкритті Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро. Найбільше обурені самі білоруси.
"Значить, в 1514 ми їм дупу надерли, а нині москальський прапор виносимо на паралімпіаді. Ось лайно!", - Емоційно висловилася жителька Білорусі.
В інтернеті пророкують швидку дискваліфікацію збірної країни зі змагань і пропонують спортсменам відправитися на місцеву "Паралімпіаду" для дискваліфікованих, яку Володимир Путін влаштовує в Росії.
Також в мережі жартують над тим, що Білорусь пішла на відчайдушний крок з прапором виключно заради списання боргу за газ і припускають, сколькозаплатілі конкретно флагоносцу.














Як повідомлялося раніше, на церемонії відкриття Паралімпіади один з членів білоруської збірної з'явився з російським прапором.
Нагадаємо, російські спортсмени не будуть приймати участь в Паралімпійських іграх через відсторонення Паралімпійського комітету Росії на підставі доповіді незалежної комісії ВАДA про державну підтримку вживання допінгу в країні.
Путін вирішив організувати свої ігри для відстороненої паралімпійської збірної Росії.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.