У Лондоні пройшов багатотисячний мітинг проти виходу Великобрітаніі з Євросоюзу. Про це повідомляє BBC .
Проєвропейськи налаштовані активісти зібралися під стінами парламенту в суботу, 3 вересня. Вони співали пісню The Beatles "Hey, Jude", замінивши слово в назві на "ЄС". Протестуючі вимагали зміцнити економічні, культурні та соціальні зв'язки з Європою.
Активісти з саморобними плакатами і блакитними прапорами ЄС пройшли від Гайд-парку до будівлі парламенту, де 5 вересня буде обговорюватися можливість повторного референдуму про членство в ЄС.
Just going on the March for Europe @marchforeurope pic.twitter.com/St0MkIlStZ
— Eddie Izzard (@eddieizzard) 3 сентября 2016 г.
Онлайн-петиція в його підтримку набрала більше 4 млн підписів. Аналогічні мітинги проти виходу з ЕС пройшли по всій Великобританії, в тому числі в Единбурзі і Бірмінгемі.
Як повідомляли Українські Новини, депутати британського парламенту попереджають, що напередодні "Брексіта" Великобританію, найімовірніше, очікує наплив мігрантів з ЄС.
Естонія головуватиме в Раді ЄС замість Великобританії в 2017.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.