Політика 2018-11-15T05:45:08+02:00
Українка перемогла на чемпіонаті Європи з легкої атлетики на дистанції 800 метрів

Українська спортсменка Наталія Прищепа завоювала золото в бігу на дистанції 800 м на чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Про це повідомляється на сайті Федерації легкої атлетики України.

Українка фінішувала першою з результатом 1.59,70. Друге місце зайняла француженка Реней Ламот (2.00,19), третє - шведка Ловіс Лінд (2.00,37).

На фінішній прямій 800-метрівки Прищепа прослизнула між двома суперницями, після чого, як зазначає офіційний сайт ФЛАУ, почалися змагання в іншій лізі.

"Здавалося, за спиною не було більше 700 метрів дистанції. Прискорення - і золото в бігу на 800 метрів", - зазначається в повідомленні.

Як зазначила після забігу сама спортсменка, у її голові на той момент усе перемішалося.

"Купа емоцій. Це так здорово", - сказала вона офіційному сайту турніру.

У свою чергу Президент Петро Порошенко привітав спортсменку Наталію Прищепу з перемогою на чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Про це він написав у своєму мікроблозі Twitter.

"Неймовірний фініш Наталії Прищепи приніс Україні "золото" на чемпіонаті Європи з легкої атлетики", - написав Президент.

Він привітав спортсменку з перемогою.

Наталії Прищепі 21 рік, і до цього вона вигравала золоту медаль чемпіонату світу серед юніорів (2013-й рік) і бронзову нагороду чемпіонату Європи серед молоді (2015-й рік).

Більше новин про: Легкая атлетика Спорт