Чемпіоном світу в жимі лежачи став український електрослюсар

Спорт, Чемпион, Южно-Украинская АЭС, Тяжелая атлетика, Слесарь
Дмитро Ломейко. Фото із соцмережі
Дмитро Ломейко. Фото із соцмережі "ВКонтакте"

Українська команда отримала перше загальнокомандне місце.

Електрослюсар цеху з ремонту вантажопідйомних механізмів енергоремонтного підрозділу Південно-Української атомної електростанції Дмитро Ломейко наприкінці квітня на чемпіонаті світу в американському Лебаноні завоював чемпіонський титул у жимі лежачи за версією Всесвітнього пауерліфтерського альянсу.

Про це сказано в повідомленні прес-служби АЕС.

Титул чемпіона світу в екіпірувальному дивізіоні серед спортсменів-аматорів Ломейку приніс третій підхід, у якому він підняв штангу вагою 270 кг, обігнавши при цьому на 4 кг суперника-американця.

"Показаний результат також дав змогу завоювати титул абсолютного чемпіона серед чоловіків. У четвертому підході спортсмен штурмував світовий рекорд - 285 кг, але той не скорився", - зазначається в повідомленні.

Право представляти Україну на чемпіонаті світу електрослюсар ПУАЕС завоював на відбірних змаганнях: на кубку країни й на чемпіонаті України він став призером і абсолютним чемпіоном у ваговій категорії до 90 кг.

Ломейко був одним із 8 представників України, які взяли участь у змаганнях у США.

Серед спортсменів-аматорів старше 40 років на чемпіонаті світу в Лебаноні також посів перше місце українець - Віктор Скакунов.

Таким чином, українська команда отримала перше загальнокомандне місце.