456

З полону звільнено ще 160 військових, - Зеленський

З полону звільнено ще 160 військових. Фото: Telegram Zelenskiy / Official
З полону звільнено ще 160 військових. Фото: Telegram Zelenskiy / Official

З російського полону звільнено ще 160 українських військових. Про це Президент Володимир Зеленський повідомив у Telegram-каналі, передають Українськi Новини.

"Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року", - повідомив він.

Зеленський розповів, що серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники, які захищали Україну в Маріуполі та на "Азовсталі", на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Він подякував підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та забезпечують можливість повертати людей. Президент наголосив, що Україна має маємо повернути усіх, хто в неволі – і військових, і цивільних.

Згудно з повідомленням Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими у Telegram-каналі, серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому захиснику виповнилося 26 років, найстаршому – 66.

Зазначається, що загалом за період своєї діяльності Коордштаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних.

РЕКЛАМА

У Коордштабі висловили вдячність Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за посередництво та сприяння в організації обміну.

Як повідомляли Українськi Новини, 5 червня відбувся 75-й обмін полоненими: додому повернулися 186 українців.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Більше новин про:
Володимир Зеленський

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.