Окупаційна влада Криму оголосила про введення режиму надзвичайної ситуації регіонального характеру як у Севастополі, так і на території усього півострова. Рішення набуло чинності сьогодні, 26 червня, о 13:00. Про це стало відомо з екстреного відеозвернення кримського гауляйтера Сергія Аксьонова.
За словами Аксьонова, це рішення ухвалено спільно з так званим "губернатором" Севастополя Михайлом Развожаєвим нібито для "упорядкування питань економічного характеру".
"Спільно з губернатором міста Севастополя Михайлом Володимировичем Развожаєвим ухвалено рішення про підписання указів про введення в Республіці Крим та місті Севастополі режиму надзвичайної ситуації регіонального характеру. Правовий режим НС дозволяє максимально оперативно вирішувати завдання щодо організації стабільного функціонування всіх сфер, від яких залежить життєзабезпечення населення", — заявив Аксьонов.
Як повідомляли Українські Новини, росіяни масово тікають з Криму через Керченський міст: очікування сягає п’яти годин.
Тим часом внаслідок атак на окупований Крим Севастополь повністю залишився без електропостачання.
Після ударів Сил оборони України в неділю, 21 червня, окупанти призупинили роботу Керченської поромної переправи на невизначений термін. Водіям вантажівок порадили добиратися на півострів через дорогу на півдні окупованих територій Донецької, Запорізької та Херсонської областей.
Після цього окупаційна адміністрація повідомила, що в Криму припиняється вільний продаж пального як для фізичних, так і для юридичних осіб.
Також окупанти заборонили розміщення дітей у таборах та інших закладах відпочинку на території Криму. З табору "Артек" розпочалася евакуація дітей.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.