Внаслідок нічної атаки на окупований Крим Севастополь повністю залишився без електропостачання. Про це повідомив у телеграм-каналі так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв.
За словами окупаційного чиновника, на енергооб'єктах запроваджено "особливий режим роботи". Наразі фахівці намагаються оцінити масштаби пошкоджень та відновити живлення. За словами окупаційного чиновника, на енергооб'єктах запроваджено "особливий режим роботи", а фахівці оцінюють масштаби пошкоджень. Развожаєв закликав місцевих мешканців економити заряд телефонів, вимкнути фонові додатки та не перевантажувати мережу одразу після відновлення живлення.
Через відсутність напруги у місті зранку не вийшли на лінії тролейбуси. Щоб перекинути додатковий рухомий склад на затребувані маршрути, окупанти скасували автобуси №35, 41, 75, 84 та 129. Також для руху частково перекрили вулицю Чорноріченську.
Крім того, блекаут паралізував роботу соціальної сфери. Дитячі садки перевели на особливий режим роботи, а батьків попросили за можливості залишити дітей удома. У звичайному режимі працюють лише заклади на Північній стороні, в Інкермані та Орлиному. В усіх інших районах міста відкрили чергові групи, проте через відсутність світла там немає можливості приготувати гарячі обіди, тому дітей забезпечуватимуть сухпайками.
Паралельно місцеві телеграм-канали повідомляють, що у Севастополі внаслідок ударів уражено одну з ключових електропідстанцій. Також надходить інформація про атаку на Сімферопольську ТЕС.
Нагадаємо, на автозаправних станціях у окупованому Криму припинили продаж пального фізичним і юридичним особам. Бензин та дизельне пальне відпускають лише для транспорту "державних" та "оперативних" служб.
А у ніч проти 21 червня в тимчасово окупованій Керчі та в районі порту "Кавказ" у Керченській протоці повідомляли про загоряння після атаки безпілотників.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.