Компанія Microsoft оголосила про чергове підвищення цін на ігрові консолі Xbox Series X|S. Зміни набудуть чинності 1 серпня.
З зазначеної дати Xbox Series S на 512 Гб коштуватиме 500 доларів, Xbox Series S на 1 Тб – 600 доларів, Xbox Series X Digital – 750 доларів, Xbox Series X – 800 доларів. Моделі на 512 Гб подорожчали на 100 доларів, пристрої на 1 Тб – на 150 доларів. Консолі на 2 Тб знімають з виробництва.
Підвищення цін пов'язане зі стрімким зростанням вартості оперативної пам'яті та накопичувачів – ціни на них зросли у 2,5 раза. До осені 2027 року компанія очікує ще дворазового зростання. У Microsoft зазначили, що від кризи страждає вся індустрія, однак консольний ринок відчуває її особливо гостро. Востаннє Xbox дорожчав восени 2025 року.
Як повідомлялося раніше, у квітні поточного року Sony підвищили ціни на PlayStation 5.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.