• Новини
  • Політика
  • Зеленський вдруге за два дні провів розмову з Трампом і назвав її "продуктивною"
9933

Зеленський вдруге за два дні провів розмову з Трампом і назвав її "продуктивною"

Зеленський. Фото: Telegram Zelenskiy / Official
Зеленський. Фото: Telegram Zelenskiy / Official

У неділю, 12 жовтня, Володимир Зеленський вдруге за два дні провів телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом. Про це повідомляється у Telegram президента.

Під час розмови лідери країн обговорили ППО, енергетику та далекобійні спроможності України. Володимир Зеленський поінформував його про російські удари по Україні та обговорив із Трампом можливість посилення української ППО.

"Вчора домовились щодо певної тематики на сьогодні, і якраз по всіх цих аспектах ситуації ми пройшлись. Захист життя в нашій країні, посилення – і щодо ППО, і щодо нашої стійкості, і щодо нашої далекобійності. Багато деталей щодо енергетики. Президент Трамп добре поінформований про все, що відбувається", – повідомив Зеленський.

Президент додав, що домовився із Трампом продовжити розмову та розповів про підготовку команд для переговорів.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, Президент Володимир Зеленський провів розмову з Дональдом Трампом, під час якої сторони обговорили удари Росії по українській енергетиці та можливості посилення системи ППО.

Тим часом автори впливового видання  Axios із посиланням на два поінформовані джерела заявили, що Трамп у суботу обговорив із Зеленським можливість передачі Україні далекобійних ракет "Томагавк".

При цьому джерела не уточнили, чи ухвалено остаточне рішення.

Одна з осіб, знайомих із перебігом розмови, повідомила, що дзвінок тривав близько 30 хвилин.

РЕКЛАМА

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Більше новин про:
Володимир Зеленський Дональд Трамп

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.