Військові країни-агресора Росії в ніч на вівторок, 16 вересня, завдали щонайменше 10 ударів по Запоріжжю, попередньо з РСЗВ "Торнадо-С". Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров у своєму Telegram-каналі.
За словами Федорова, атаки прийшлися по двох районах міста - Комунарському та Шевченківському.
Пошкоджено 10 багатоквартирних будинків, 12 будинків приватного сектору, два з них зайнялися. Понівечено і кілька нежитлових будівель, одна - горіла.
13 людей поранено, серед них двоє дітей. Шестеро - госпіталізовані, всі отримують необхідну допомогу.
"Ми ще не оговталися від попередніх ударів наприкінці серпня, а ворог знову додав нової роботи комунальникам. З пізньої ночі рятувальники й служби працюють на місцях, аби відновити пошкоджені будинки. Дякую кожному, хто вже цієї ночі рятував людей і допомагає місту оговтуватись після ударів", - написав Федоров.
Як повідомляли Українські Новини, 4 вересня армія держави-агресора Росії обстріляла Запоріжжя. Ворог вдарив по кафе і крамниці, розташованих у багатоповерхівці. Поранень зазнали тоді 4 людини.
Також в ніч на вівторок, 22 серпня, війська РФ в черговий раз атакували Запоріжжя.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.