З початку 2025 року втрати російських окупантів перевищили 100 тисяч осіб. Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у своєму Telegram-каналі.
"Завдяки злагодженій і професійній роботі наших захисників загальні втрати окупантів у живій силі з початку цього року перевищили 100 тисяч осіб", - розповів він.
Головнокомандувач подякував українським воїнам за професійну бойову роботу та стійкість.
"Сили оборони України продовжують знищувати ворога по всій лінії фронту", - додав Сирський й показав кадри знищення росіян на одній з ділянок фронту.
Нагадаємо, протягом минулої доби, 15 березня, Збройні сили України ліквідували ще 1400 російських окупантів, 10 танків і 78 артилерійських систем.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.