• Новини
  • Економіка
  • Україна збільшить взимку імпорт електроенергії із ЄС з 1,7 ГВт до 2,1 ГВт
2099

Україна збільшить взимку імпорт електроенергії із ЄС з 1,7 ГВт до 2,1 ГВт

Взимку буде більше імпорту електроенергії
Взимку буде більше імпорту електроенергії

Україна збільшить взимку імпорт електроенергії із ЄС з 1,7 ГВт до 2,1 ГВт.

Про це йдеться у повідомленні Міненерго, передають Українські Новини.

"З 1 грудня максимальна потужність для імпорту електричної енергії з країн ЄС буде збільшена з поточних 1,7 до 2,1 ГВт. Це підвищить стійкість української енергосистеми в умовах злочинних російських обстрілів та руйнувань інфрастуктури. Вдячний європейським партнерам, зокрема єврокомісарці Кадрі Сімсон за послідовну позицію й дієві кроки для підтримки нашої енергосистеми напередодні зими", - цитує прес-служба міністра енергетики Германа Галущенка.

Необхідність ухвалення важливого для України рішення про збільшення пропускної спроможності імпорту обговорювалась на зустрічі Президента України Володимира Зеленського з Президенткою Європейської Комісії Урсулою фон дер Ляєн у вересні в Києві.

РЕКЛАМА

Також Україна додатково матиме можливість на гарантовані 250 МВт потужності перетоків з ЄС в режимі аварійної допомоги.

Як повідомляли Українські Новини, у вересні порівняно з серпнем Україна зменшила імпорт електроенергії на 7,5% до 438 тис. МВт-год.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.