Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що його країна вийде з Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ), оскільки члени організації не виконують своїх зобов'язань. Про це повідомило видання Armenpress у середу, 12 червня.
"Члени організації, виявилося, що вони не виконують своїх договірних зобов'язань, а йдуть, планують війну з Азербайджаном проти нас", - сказав Пашинян.
Відповідаючи на реакцію представників опозиції із залу, прем'єр-міністр Вірменії підкреслив, що "назад ми не повернемося".
Як повідомляли Українські Новини, 22 травня прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що дві країни Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) брали участь у підготовці Другої карабаської війни.
8 травня цього року стало відомо, що Вірменія відмовилася від фінансування діяльності ОДКБ.
Нагадаємо, у лютому 2024 року прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що Єреван заморозив свою участь в ОДКБ.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.