Сполучені Штати Америки ведуть переговори з країнами G7 про те, щоб надати Україні допомогу в розмірі 50 мільярдів доларів. Про таке інформує видання Bloomberg.
Значна частина грошей буде виділена коштом надприбутків від заморожених російських активів, більшість яких перебуває у Європі.
За словами інформаторів агентства, знайомих з ситуацією, цей план обговорюється між країнами G-7.
США наполягають на досягненні угоди під час зустрічі лідерів G-7 в Італії в червні. Проте, обізнані люди зазначили, що обговорення цієї теми було складним, і підписання угоди може зайняти місяці.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.