• Новини
  • Економіка
  • У ДТЕК порахували, скільки разів росіяни з початку цього року атакували українські ТЕС
1241

У ДТЕК порахували, скільки разів росіяни з початку цього року атакували українські ТЕС

Трипільська ТЕС до руйнування. Фото: Вікіпедія
Трипільська ТЕС до руйнування. Фото: Вікіпедія

З початку 2024 року російські окупанти 180 разів атакували українські теплоелектростанції, які є цивільною інфраструктурою.

Про це розповів виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук, передає Громадське радіо.

"Якщо рахувати від початку великомасштабного вторгнення, то це вже окупанти майже 180 разів обстріляли наші теплоелектростанції. Ця атака, 27 квітня, по суті, була четвертою великою після атак 22 та 29 березня та 11 квітня. Зараз аналізуємо наслідки цієї атаки, пошкодження серйозні. Чотири станції зазнали досить значних пошкоджень", — розповів Дмитро Сахарук.

Як повідомляли Українські Новини, у ніч на 27 квітня Росія атакувала чотири теплові електростанції, є постраждалі цивільні особи.

РЕКЛАМА

Унаслідок масованої ракетної атаки в ніч на четвер, 11 квітня, війська РФ повністю зруйнували Трипільську ТЕС в Київській області.

При цьому руйнування Трипільської ТЕС внаслідок масованої ракетної атаки призвело до знищення усієї генерації "Центренерго".

22 березня 2024 року вщент було знищено Зміївську ТЕС на Харківщині. А 25 липня 2022 війська РФ окупували Вуглегірську ТЕС — Донеччина. На сьогодні ПАТ "Центренерго" втратило 100 відсотків генерації.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.