Политика 2023-03-15T06:46:13+02:00
Українські Новини
Парасюк стрелял по Майдану из окон консерватории, - Верещук

Парасюк стрелял по Майдану из окон консерватории, - Верещук

ПОМОЧЬ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
Киев, Евромайдан, Выборы, Парасюк, Верещук
Ирина Верещук и Владимир Парасюк. Фото: коллаж news.leportale.com
Ирина Верещук и Владимир Парасюк. Фото: коллаж news.leportale.com

Народный депутат Украины из фракции "Слуга народа" и победитель праймериз от этой политсилы, как возможный кандидат на должность мэра Киева, Ирина Верещук жестко отреагировала на заявления экс-нардепа Владимира Парасюка, которые тот сделал в публикации в соцсети, касательно ее перспектив как столичного градоначальника. К своему опоненту Верещук так же обратилась через свою станицу в социальной сети Facebook. Текст ее колоритной заметки редакция приводит в оригинале:

"Ра@ульські байки від поросюків.

Нарешті Парасюк не втримався і нагадав про себе. Щось там каже яким я була мером в Раві-Руській та яким я буду мером в Києві.

Із зрозумілих причин він та такі як він тепер почали бігати та розповсюджувати свої старі фейки про мене: про зв’язки з Медведчуком, про бурштинові багатства, про якісь земельні ділянки в Раві-Руській. Одним словом, ра@ульська маячня.

Про автора цих фейків достатньо пам’ятати наступне: 20 лютого 2014 із вікон Київської консерваторії стріляв саме він. Нещодавно, в інтерв’ю Гордону природня пиха та схильність до хизування змусила фігуранта визнати на камеру факт стрільби із вікна консерваторії по території Майдану незалежності. Йому б молитись щоб закон про амністію раптом не скасували, а він політичні коментарі дає. Дивно. Але нічого не зробиш. Вони такі. поросюки.", - написала нардеп Верещук.

Как сообщали Українські Новини, бывший народный депутат Украины Владимир Парасюк, известный участник Майдана, признал, что его группа вела огонь по милиционерам 20 февраля 2014 год.

Подпишитесь на авторский Telegram-канал "Українські Новини"
Максимально коротко и понятно объясняем события в Украине
Новости

ok