У частині районів Києва внаслідок технологічного порушення на одному з енергооб'єктів застосовані аварійні відключення для всіх категорій споживачів. Про це повідомляє "Укренерго".
"Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу", - йдеться у повідомленні.
Обмеження обіцяють скасувати одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.
"Якщо зараз у вас є електроенергія – будь ласка, споживайте її ощадливо!", - додали енергетики.
Нагадаємо, напередодні світло зникло на лівому березі Києва.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.