За командою "Укренерго" на лівому березі столиці застосовуються екстрені відключення електроенергії. Про це повідомляє Yasno.
"Наразі на лівому березі столиці діють екстрені відключення. Якщо у вас зараз є світло, будь ласка, споживайте електроенергію максимально ощадливо. Це допоможе зменшите час відключень та стабілізувати енергосистему", - йдеться у повідомленні.
За даними "Укренерго", 25 червня споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Причина – спека на всій території України, що спонукає громадян до активного використання кондиціонерів.
Нагадаємо, днями в окремих районах столиці спостерігалися перебої зі світлом. Першими без електроенергії залишилися жителі Дніпровського району. Трохи згодом до них доєднався й Дарницький.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.