Кабінет Міністрів ліквідував комісію з проведення аудиту збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Про це повідомив представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram-каналі, передають Українські Новини.
"Ліквідовано комісію з проведення аудиту збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації", – написав Мельничук про сьогоднішнє рішення уряду.
Згідно з рішенням, визнано такою, що втратила чинність, постанову Кабміну від 27 травня 2022 року № 640 "Про утворення комісії з проведення аудиту збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації".
Як повідомляли Українськi Новини, у травні 2022 року Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів невідкладно створити комісію щодо проведення аудиту збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Росії.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.