Екснардеп Ігор Мосійчук направив до НАБУ заяву про скоєння злочину головою правління Центренерго Андрієм Готою. Про це повідомив сам Мосійчук в своєму Telegram-каналі.
"Як і обіцяв направив сьогодні до НАБУ заяву про скоєння злочину учасниками ОЗУ яке контролює та обкрадає за корупційними схематозами ПАТ "Центренерго" (контрольний пакет належить державі), а саме ДМИТРОМ ЛЕВІНЦЕМ, АНДРІЄМ ВЕНГРІНИМ, АНДРІЄМ ГОТОЮ…
Ця банда реальних мародерів має понести невідворотнє покарання, щоб жоден негідник навіть думати не міг обкрадати державу в часі війни!
Наразі окрім заяви до НАБУ, готуємо звернення до країн партнерів, членів ЄС в якому проінформуємо їхні правоохоронні органи про вище згаданий корупційний схематоз і виведення коштів здобутих злочинним шляхом за кордон для подальшої легалізації", - пише Мосійчук.
Нагадаємо, раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що підзвітне Фонду держмайна підприємство "Центренерго" отримало півмільярда гривень збитків у результаті схеми, за участю голови правління "Центренерго" Готи та Андрія Вєнгріна.
"Суть схеми така: "Шахта 1-3 Новогродівська", яка належить ставленикам Януковича, видобуває вугілля, яке відвантажують на збагачувальні фабрики, які контролює Вєнгрін. Проте, вугілля на цих фабриках не збагачується, а відвантажується на ТЕЦ "Центренерго", у результаті 50% вугілля – це рядовка, а вугілля із золою 23% приймається як кондиційне вугілля.
В результаті, державна "Центренерго" отримує вугілля низької якості, що призводить до зношування та виходу з ладу дорогого обладнання, але при цьому платить і збагачувальним фабрикам Вєнгріна", - повідомлялося в ЗМІ.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.