• Новини
  • Економіка
  • Міністр енергетики Галущенко вважає, що удари по ДніпроГЕС можуть продовжитися
3042

Міністр енергетики Галущенко вважає, що удари по ДніпроГЕС можуть продовжитися

Герман Галущенко, міністр енергетики України. Фото: Міненерго/Facebook.
Герман Галущенко, міністр енергетики України. Фото: Міненерго/Facebook.

Міністр енергетики Герман Галущенко вважає, що якщо Росія справді поставила собі за мету зруйнувати ДніпроГЕС, то атаки по ній продовжаться. Під час телемарафону він наголосив, що після руйнування окупантами Каховської ГЕС від окупантів можна чекати найгіршого.

Галущенко розповів, що на ДніпроГЕС зараз відбувається дефектація устаткування. Щодо того, коли станція відновить свою роботу, можна буде робити свої прогнози лише після закінчення цього процесу.

Зараз же ніхто не може сказати, скільки часу знадобиться для повернення до попередніх показників генерації. Галущенко зауважив, що це станеться швидше, якщо обладнання потрібно лише відремонтувати, а не виготовляти з нуля, хоча такий варіант також є.

"Партнери України готові уже зараз на відновлення енергетики виділити кошти на суму 47 млн євро, котрі можна використовувати на закупівлю необхідного обладнання", – підсумував Галущенко.

РЕКЛАМА

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Більше новин про:
Герман Галущенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.