960

Кабмін запропонував парламенту збільшити чисельність прикордонників на 15 тисяч осіб

Українські прикордонники (ілюстративне зображення). Фото: ДПСУ
Українські прикордонники (ілюстративне зображення). Фото: ДПСУ

Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді збільшити чисельність особового складу Державної прикордонної служби України (ДПСУ) на 15 тисяч осіб.

Про це повідомив представник уряду в Раді Тарас Мельничук.

За його словами, сьогодні в парламенті було зареєстровано законопроєкт про внесення змін до закону "Про Державну прикордонну службу України".

Законопроєктом пропонується збільшення на 15 тисяч осіб загальної чисельності Державної прикордонної служби України.

РЕКЛАМА

У документі йдеться про те, що збільшення чисельності прикордонників зумовлено необхідністю формування та нарощування бойових резервів ДПСУ у складі Сил оборони України для встановлення контролю над державним кордоном у повоєнний період і створення можливості адекватного реагування на актуальні та потенційні загрози.

Як писали Українські Новини, 14 березня в Державній прикордонній службі заявили, що державний кордон із Білоруссю перебуває під повним контролем українських сил.

У відомстві також підкреслили, що наразі ризику повторного наступу з боку північного сусіда немає.

Ми також писали, що ДПСУ почала видавати спеціальні дозволи, які дають право перебування в прикордонній смузі.

РЕКЛАМА

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Більше новин про:
Тарас Мельничук

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.