На думку головнокомандувача Збройних сил Валерія Залужного, спинити російських окупантів може лише знищення російських військових, хоча досі російське керівництво йшло на будь-які людські жертви.
Про це Залужний заявив під час брифінгу 26 грудня.
"На сьогодні важко спрогнозувати, скільки ще необхідно нанести втрат для того, щоб це все припинилось. Я вважаю, що необхідно це робити постійно рівно до того моменту, коли війна не закінчиться, поки противник не відмовиться від ведення бойових дій проти нашої країни", — сказав він.
Залужний відмітив, що будь-яка інша країна вже спинилася б перед настільки великими втратами, але Росія продовжує атаки.
Ситуацію на фронті з російського боку головнокомандувач описав так: "гори тіл, навіть ніхто не намагається їх забрати". За його словами, втрат з кожним днем стає більше.
Як повідомляли Українські Новини, Залужний вважає недоцільним дискутувати можливість мобілізації людей з тією чи іншою групою інвалідності, військово-лікарська комісія має визначити придатна чи непридатна людина до військової служби.
Також Залужний прокоментував масований наступ армії РФ на Авдіївку, зазначивши, що через кілька місяців ворог може захопити населений пункт.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.