У Голосіївському та Деснянському районах Києва через пошкодження водопроводу декілька будинків залишилися без води.
Про це повідомляє КМДА.
Через пошкодження водопроводу перекрито дорожній рух однією смугою на вул. Добрий шлях.
Пошкодження сталось на водопровідній мережі діаметром 200 мм.
Тимчасово відсутнє водопостачання за адресами: вул. Добрий Шлях, 5, 5-А, 7, 2-26, 7-А, 9, 9/2.
Зазначається, що для забезпечення потреб споживачів направлена автоцистерна з питною водою, яка знаходиться на вул. Добрий Шлях, 5.
Також 25 грудня сталось пошкодження водопровідної мережі на вул. Матеюка, 4. Через необхідність продовжити розриття на проїжджій частині наразі перекрито рух однією смугою.
Тимчасово відсутнє водопостачання у 3-х житлових будинках за адресами: вул. Матеюка, 4, 15-А, 15.
Автоцистерна з питною водою розміщена на вул. Матеюка, 15-А.
Нагадаємо, у Києві поблизу станції метро "Деміївська" просів ґрунт. Як пояснили у Київській міській державній адміністрації, це сталося ще до закриття шести станцій метро.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.