На тимчасово окупованих територіях України російські загарбники створили дефіцит ліків для мирного населення.
Про це повідомив Центр національного спротиву.
"Росіяни знову мають дефіцит ліків для мирного населення тимчасово окупованих територій. В населених пунктах півдні через втрати ворога, всі ліки спрямовані пораненим окупантам, водночас як потреби цивільних пацієнтів задовольняються за остатковим принципом", – йдеться в повідомленні.
При цьому ворог продовжує розміщувати поранених окупантів в цих же цивільних лікарнях, попри норми міжнародного права.
Як повідомляли Українські Новини, у тимчасово окупованому Маріуполі стаціонари припинили прийом хворих цивільних через велику кількість поранених окупантів. У місті щотижня помирають 300-400 жителів.
Крім того, у тимчасово окупованому Токмаку запорізької області російські окупанти займаються масовими крадіжками через затримку забезпечення. Зокрема, у цивільних забирають продукти та домашніх тварин.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.